post

Rekuperačný systém Vám zaručí komfort bývania. S rekuperáciou si zároveň šetrite náklady na vykurovanie!

Vetranie a výmena vzduchu je veľmi dôležitá. V našich domácnostiach trávime čoraz viac času, podľa štatistík je to až 50%. Z tohoto dôvodu  je tedakvalita vzduchu, ktorý dýchame veľmi dôležitá.

Výmena čerstvého vzduchu a jeho nahradenie čerstvým vzduchom podstatne zlepšuje kvalitu vnútorného prostredia v bytoch a domoch. Kvalitné vnútorné ovzdušie je taktiež dôležitým faktorom pre skvalitnenie života alergikov. Zároveň však rastie aj dopyt po zvýšení energetickej účinnosti a využitia energie.

Vysoká účinnosť rekuperácie tepla a minimálna spotreba energie

Svetoví výrobcovia neustále vyvíjajú stále lepšie rekuperačné jednotky s vysokou účinnosťou rekuperáciou tepla a minimálnou spotrebou energie. Široká škála vetracích rekuperačných jednotiek od najmenších modelov pre menšie apartmány až po veľké jednotky vhodné na vetranie veľkých rodinných domov a komerčných priestorov nám poskytuje široké mmožnosti pri návrhu tej správnej práve pre Vás.

Rekuperačné vetracie jednotky

Rekuperačné vetracie jednotky majú zväčša dvojitý pášť s izoláciou, bývajú rotačné, alebo protiprúdové. Disponujú elektrickým dohrevom, ovládaným termostatmi a filtrami.

Neváhajte, budeme radi, ak budeme môcť navrhnúť a zrealizovať rekuperačné zariadenie aj pre vás.